SEO Paketleri

SEO Nedir?

SEO, İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harfinden oluşan, Türkçe’de ise arama motoru optimizasyonu olarak bilinen bir çalışma türüdür. SEO, internet sitelerin arama motorlarında özellikle google’da üst sıralara çıkması için yapılan sürece denir. Sitenizin üst sıralarda yer alması, organik trafiğinizi ve marka bilinirliğinizi arttırmaktadır. Hizmet ve ürünlerinizin arama motoru aracılığı ile satışlarını yükseltmesini SEO sağlamaktadır. SEO çalışmalarında amaç internet site görünürlüğünü arttırarak hizmet, ürün veya organik trafiğin arttırılmasıdır.

seoTop

SEO Nasıl Yapılır?

SEO çalışması internet sitelerin belirlenen kelimelerde üst sıralara yükselmesini hedefleyen bir süreçtir. SEO çalışmalarında amaç, arama motoru üzerinden arama yapan kullanıcılara en doğru bilgiyi verebilmektir. SEO, markanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayarak, marka bilinirliğini ve sıralamalarınızda artış yaşatır. SEO , dijital pazarlama konusunda düşük ücretli en çok tercih edilenidir. Diğer pazarlama kanallarına göre hem düşük ücretli olması hem de onlarından daha iyi performans sergilemesi SEO’nun önemini göstermektedir.

 • seo paketleri seo nasıl yapılır
 • homeWhy

SEO teklifi alın!

Size özel seo çalışması hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!

 • seo paketleri nedir

  SEO Paketleri Nedir??

  SEO paketleri günümüzde bireysel veya kurumsal firmalar tarafından SEO çalışmamalarının paket halinde satılmasına denir. SEO çalışmalarının paket halinde satılması, insanların SEO çalışmalarına daha cazip bakmasını sağlasa da aslında SEO paket çalışması değildir. Günümüzde SEO anlamında daha fazla para kazanmak isteyen firmalar full paket, mega paket gibi paket çalışmaları satmaktadır. Ancak SEO çalışması her siteye ve her sektöre özeldir. Hizmet verilen her markaya aynı çalışmayı yapmak, markanın sattığı hizmet veya ürünü baltalamak anlamına gelir. SEO hizmeti almayı düşünüyorsanız, SEO çalışmalarını paket halinde düşünmemeniz gerekir. SEO, başta da söylediğimiz gibi markaya özel bir şekilde yapılan çalışmalardır. Ayakkabı satan bir siteye yapılan SEO çalışması ile doktor sitelerine yapılan SEO asla aynı değildir. Temelde aynı olsalar da her sektörde farklı SEO çalışmaları yapılmaktadır.

 • SEO Paketleri Satın Almamalısınız

  SEO paketleri bazı internet siteler tarafından ortaya çıkarılan, içerisinde backlink, site içi analiz, rakip analizi ve kod analizi gibi çalışmaları içeren paketlerdir. SEO paketleri her ne kadar gözümüze güzel gelse de aslında SEO her siteye özel olarak yapılması gereken bir çalışmadır. Her kategoriye, sektöre ve markaya aynı SEO paketlerini veya çalışmalarını gerçekleştirmek, ilgili sitenin spama girmesini sağlar. SEO çalışmaları sektöre göre farklı stratejiler yapmanız gereken bir çalışmadır. Ancak SEO çalışmalarını paket halinde aldığınız durumlarda farklı stratejiler gerektiren sektöre, herkes tarafından uygulanan bir çalışmayı yapmaktasınız. Her sektörde farklı bir şekilde yapılmakta olan SEO çalışmalarını paket halinde almak markanız için doğru tercih olmayacaktır. SEO ajansları yeni gelen her site için özel analizlerini gerçekleştirerek, ilgili sitenin arama motorlarında kısa sürede üst sıralara çıkmasını sağlayacak yol haritasını belirlerler. Bu durum her site için aynı değildir. Ajanslar markanızı analiz ederek, sitenizin teknik hatalarını, içerik kalitesini, açıklamalarını ve kod yapısını inceler. Bu adımlar sonrasında çıkan hataları düzenleyerek, sitenizin arama motorlarında iyi performans sergilemesi sağlanır. SEO paketleri olarak günümüzde satılmakta olan paketler, her siteye aynı işlemi uyguladığından, yapılan çalışmalar çok zararlı olacaktır. Her siteye neredeyse aynı çalışmaları uygulamak ilk başlarda istenilen sonuçları verse de uzun bir süreçte SEO çalışması hüsran ile sonuçlanacaktır.

  neden seo paketleri satın almamalısınız
 • Gurur tablomuz!

  Şimdiye kadar ilk sayfa başarısı elde ettiğimiz, arama hacmi en yüksek kelimeleri görmek ister misiniz?

  Arama Terimleri Ortalama Aylık Arama Sayısı
  Çiçek
  165.000
  Kahve
  74.000
  Çikolata
  74.000
  Diş Beyazlatma
  60.500
  Hediye
  60.500
  Hediye Kutusu
  60.500
  Makaron
  60.500
  Hosting
  27.100
  Liposuction
  18.100
  Botoks
  9.990
  Aylık Arama Hacmi
  • Soldaki 10 Kelimede 610.100
  • İlk Sayfaya Çıkardığımız Anahtar Kelimelerde 3.789.000
  Simur Dijital

  Olarak SEO’ya Nasıl Bakıyoruz?

  SEO temelde anahtar kelime sıralamalarının artması için yapılan bir çalışma olarak bilinmektedir. Ancak anahtar kelimelerinizin arama motorlarında yükselmesi aynı zamanda hem organik trafiğinizi hem de marka bilinirliğinizi arttırmaktadır. Arama motorları üzerinden sorgu yapan kullanıcılar algoritmalar sayesinde en doğru sonuca yönlendirilmektedir. SEO bu aşamada devreye girerek, sitenizin arama sonuçlarında en doğru sonuç olmasını sağlar. Markanızın ürün veya hizmetlerini potansiyel müşterilerinize ulaştırması SEO sayesinde olmaktadır. Simur Digital olarak SEO çalışmalarımız her marka için farklı olduğunu söyleyebiliriz. SEO çalışmalarımız sırasında gerçekleştirdiğimiz SEO adımlarımıza bir göz atalım;.

  • Seo Analizi
  • Anahtar Kelimeler
  • İçerik Analizi
  • Backlink Operasyonu
  • İzleme
  • Seo Analizi

   SEO çalışmalarına başlamadan önce her markaya özel olarak yaptığımız, SEO analiz sürecimizi sizler içinde gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız SEO analiz, sitenizin SEO tarafında yaşadığı sorunları tespit etmek adına yaptığımız işlemlerimizden birisidir. SEO analiz sayesinde sitenizin arama motorlarında sıralama olarak geri kalma nedenini, rakiplerinizi, backlink ve birçok çalışmanızı SEO analiz sürecimizde görmekteyiz. Hizmet verdiğimiz süre boyunca belirli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz SEO analiz sürecimizi, sitenize de aynı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sitenizde yaptığınız hatalı ve yanlış işlemleri tespit ederek, arama motorlarında daha iyi sıralamalar almasını sağlayabilmekteyiz.
   textContent
  • Anahtar Kelimeler

   Sitenizde kullanmakta olduğunu anahtar kelimeler için özel olarak analiz gerçekleştirmekteyiz. Analizimiz, sitenizde kullandığını anahtar kelimelerin ne denli arandığını ve ne kadar tıklama aldığını görmek adına yaptığımız adımlardan birisidir. Aranma hacmi olmayan kelimelerinizi tespit ederek, gerekli düzenlemeleri yapmaktayız. Bu işlemlerden sonra markanızın sektörüne uygun anahtar kelimeleri araştırarak, listemize eklemekteyiz. Listemize eklediğimiz anahtar kelimeleri, uzun kuyruklu, blog ve hizmet anahtar kelime gibi gruplara ayırarak, yazılması için yazar ekibimize iletmekteyiz.
   textContent
  • İçerik Analizi

   Anahtar kelime listemizde sizler için oluşturduğumuz kelimelerin içerikleri sitenize girilmeden önce ilk olarak eski içerikleriniz analiz edilir. Burada amaç sitenizde kullanıcıya fayda sağlamayan, aranma hacmi olmayan içerikleri saptamaktır. Eski içeriklerinizi silerek veya düzenleyerek SEO uyumlu hale getiriyoruz. Bu sayede eski içeriklerinizin arama motorlarında daha iyi performans göstermesini sağlıyoruz. Oluşturduğumuz anahtar kelime listemizde markanızın en çok ihtiyaç duyduğu kelime gruplarına öncelik vererek, sitenize ilk onların girilmesini sağlıyoruz. Blog, kategori açıklamaları gibi içerikleri en sona bırakıyor, hizmet içeriklerinize öncelik veriyoruz. Bu sayede markanızın arama motorlarında verdiği hizmeti potansiyel müşterilere ulaştırmaktayız.
   textContent
  • Backlink Operasyonu

   Backlink operasyonu siteniz için gerçekleştirdiğimiz en son işlemlerden birisidir. Teknik SEO hataları giderildikten sonra markanızın arama motorlarında daha iyi performans sergilemesi için backlink çalışmalarımıza başlamaktayız. Backlink çalışmalarımız genellikle sektörünüze ve markanıza uygun yerlerden kaliteli backlinkler mantığıyla ilerlemektedir. Markanıza zarar verebilecek kalitesiz sitelerde link almanın markanıza zarar verebileceğinin farkında olduğumuzu bilmelisiniz.
   textContent
  • İzleme

   Raporlama safhası siteniz için gerçekleştirilen her çalışmayı içermektedir. Aylık veya haftalık olarak tarafınıza ilettiğimiz SEO raporlarımız, sitenizde yapılan çalışmaları kapsamaktadır. Markanızın arama motorlarında sergilediği peformanstan, giderilen teknik SEO hatalarına kadar birçok bilgiyi raporlarımıza bulabilirsiniz. Simur Digital olarak markanızla her daim iletişim halinde olacağız. Günlük veya anlık olarak istenilen işlemleri veya oluşan sorunları iletişimde olduğumuz zamanda halletmekteyiz. Siteniz için istediğiniz işlemleri mail, whatsapp, canlı konuşma gibi kanallar sayesinde bizlere ulaştırabilmektesiniz.
   textContent
  Hala ne duruyorsunuz? Bizimle iletişim’e geçin!
  Bizi yakından tanıyın
  whySeo

  SEO teklifi alın!

  Size özel seo çalışması hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!