Kurumsal SEO

Kurumsal SEO Nedir?

SEO genel tabiriyle Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinen internet siteleri optimize eden çalışma türüne denilmektedir. SEO, anahtar kelimelerin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını hedefler. Bilindiği üzere internet aleminde en büyük müşteriler, arama motorları üzerinden arama yapan kullanıcılardır. Kullanıcılar arama motoru üzerinden aradıkları hizmet veya ürün için ilk sıradaki siteleri tercih etmektedir. İlk sırada bulunan siteleri ziyaret etmek istemeleri, SEO’nun neden önemli olduğunu bizlere göstermektedir SEO çalışmaları bu konuda internet siteleri optimize ederek, sıralamalarını ve bu sayede organik trafiğini yükseltmektedir.

seoTop

Başarı hikayelerimiz

Kurumsal SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nasıl Yapılır?

Dijital dünyada başarılı olmak isteyen bir işletme için izlenebilirlik ve erişilebilirlik söz konusu olduğunda temel kural, arama motoru sıralamalarının üst sıralarında listelenmektir. Kurumsal SEO ise işletmelerin bu hedefe ulaşmasını sağlayan kritik unsurdur. Kurumsal SEO’nun başarılı bir şekilde uygulanması ancak bu alanda uzman ve deneyimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtar Kelime Araştırması Başarılı bir kurumsal SEO stratejisinin temelinde doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi yer alır. İşletmenin hedef kitlesi olan kullanıcıların arama motorunda arama yaparken kullandığı terimleri belirlemek ve bu terimlere odaklanmak, içeriklerin oluşturulması ve web sitesinin optimize edilmesi noktasında kritik bir öneme sahiptir.

Kaliteli ve Özgün İçerikler Oluşturma SEO’nun en önemli unsurlarından biri kaliteli içerikler oluşturmak ve düzenli bir şekilde paylaşmaktır. İlgi çekici, kaliteli, özgün ve kullanıcı odaklı içerikler paylaşmak bir yandan web sitesi ziyaretçilerini etkilerken bir yandan da arama motorları nezdinde değer kazanmayı sağlar. Görsel ve metin içerikleriyle zenginleştirilen, ilgi çekici ve bilgilendirici içerikler sayesinde kullanıcıların web sitesinde daha uzun süre kalması sağlanabilir.

Teknik Optimizasyon Web sitesinin hızı, URL yapılandırması, mobil uyumluluğu ve site haritası oluşturma gibi teknik unsurlar kurumsal SEO stratejilerinin ayrılmaz parçasıdır. Bunun temel nedeni, arama motorlarının kullanıcı deneyimini iyileştiren ve erişilebilirliği sağlayan web sitelerine öncelik vermesidir.

Yerel SEO İşletmelerin yerel pazarda daha fazla görünürlüğe sahip olması için yerel SEO stratejilerinden faydalanılması gerekir. Google My Business kullanmak, yerel anahtar kelimelere odaklanmak ve yerel bağlantılar oluşturmak yerel arama sonuçlarında üst sıralarda listelenmek için kullanılabilecek yöntemler arasında yer alır.

Analiz ve Geliştirme Kurumsal SEO çalışmalarının etkisini ölçmek ve gerek duyulan iyileştirmeleri düzenli olarak gerçekleştirmek için çeşitli analiz araçlarından faydalanılabilir. Anahtar kelime performansı, web sitesi trafik analizi ve kullanıcı davranışları üzerine yapılan değerlendirmeler sayesinde kurumsal SEO stratejileri optimize edilebilir. Tüm bunların yanı sıra kurumsal SEO’nun işletmelerin dijital varlıklarını güçlendirmek ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlamak için kilit unsur olduğu unutulmamalıdır. Doğru bir strateji uygulanması ve yapılan çalışmaların sonuçlarının düzenli olarak takip edilmesi sayesinde işletmelerin dijital dünyada var olmasını ve büyümesini sağlamak mümkündür.

SEO Kazanç Hesaplama!

 • textContent

  Kurumsal SEO Uzmanı

  Kurumsal SEO, normal SEO çalışmalarına göre daha değişik bir yapıya sahip çalışma türüdür. Genel olarak kurumsal firmaların arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmesi için yapılan çalışmalardır. Kurumsal markaların, arama motorlarında hedeflediği konuma gelebilmesi için doğru SEO uzmanları ile çalışması gerekir. Kurumsal SEO uzmanlarımız, kurumsal hedeflerinize ve bütçenize uygun yol haritası çıkartarak, sizleri istenilen hedefe doğru ilerletmektedir. Kurumsal SEO uzmanımız, markanızın site içi ve site dışı SEO çalışmalarını analiz ederek bir yol haritası belirler. Bu yol haritasına dayanarak markanız özelinde kapsamlı bir SEO raporu ortaya çıkartılır. Ardından rapor göz önünde bulundurularak, sitenizde ne türde değişiklikler ve düzenlemeler yapılacağı belirlenir.

Kurumsal SEO Neden Önemlidir?

Kurumsal markanızın, arama motorlarında üst sıralarda yer alması ve bu sayede marka bilinirliğini arttırmasına SEO yardımcı olmaktadır. Arama motoru üzerinden anahtar kelimelerinizi arayan kullanıcılar, SEO sayesinde sitenizi rakiplerinize nazaran daha hızlı bir şekilde bulmaktadır.

Günümüzde internet kullanım oranı ciddi oranda üstel bir şekilde artmaktadır. SEO bu artış konusunda markaların kullanabileceği en önemli araçlardan birisidir. Uzman SEO ekibimiz, kurumsal firmanızın arama motorları tarafından daha hızlı bir şekilde taranmasını sağlayarak, arama motoru botlarına sitenizin SEO uyumlu çalıştığını göstermektedir.

Kullanıcı deneyimi tarafında ise arama motorları üzerinden gelen kullanıcıların sitenizde istediği içerikleri bulabilmesi, okuyabilmesi ve rahatça gezinebilmesi sağlanmaktadır. Özellikle mobil cihazlar üzerinden gelen kullanıcıların sitenizde istediği şekilde gezebilmesi için mobil uyumluluk sağlanmaktadır.

SEO çalışmalarının size nasıl yapıldığını anlatsak da bu bir ekip çalışmasıdır. Ekibimiz ile sitenizin, site içi ve site dışı SEO tarafında neler yaptığını detaylı bir şekilde analiz ederek, yapılan hataları tespit etmekteyiz. Bu sayede hataların düzeltilmesi için gerekli çabayı sarf ediyoruz.

SEO teklifi alın!

Size özel seo çalışması hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!

Gurur tablomuz!

Şimdiye kadar ilk sayfa başarısı elde ettiğimiz, arama hacmi en yüksek kelimeleri görmek ister misiniz?

Arama Terimleri Ortalama Aylık Arama Sayısı
Çiçek
165.000
Kahve
74.000
Çikolata
74.000
Diş Beyazlatma
60.500
Hediye
60.500
Hediye Kutusu
60.500
Makaron
60.500
Hosting
27.100
Liposuction
18.100
Botoks
9.990
Aylık Arama Hacmi
 • Soldaki 10 Kelimede 610.100
 • İlk Sayfaya Çıkardığımız Anahtar Kelimelerde 3.789.000
SİMUR DİGİTAL

Kurumsal SEO Hizmetimizde Neler Yapıyoruz?!

Kurumsal SEO hizmetimizde amacımız öncelikli olarak markanızın istekleri özelinde planlama yapmaktır. Markanızın hedeflediği başarıyı yakalayabilmek bizim için çok önem arz etmektedir. Markanızla çalışmaya başladığımızda ilk olarak hedeflenen başarı çerçevesinde toplantılarımızı gerçekleştirir ve bu adımlara göre planlamamızı yaparız.

 • Anahtar Kelime Analizi
 • Rakip Analizleri
 • Site Analizi
 • Site İçi Operasyonu
 • Site Dışı Optimizasyon
 • Anahtar Kelime Analizi

  Anahtar kelime süreci, sitenizin hedeflediği kitleye ulaşması için gerçekleştirdiğimiz aşamalardan birisidir. Kullanılmakta olduğunuz anahtar kelimeleriniz arasında trafik getirmeyen ve aranma hacmi olmayan kelimeleri tespit ederek gerekli düzenlemeleri yapmaktayız. Bu işlemin dışında, sektörünüze hitap edebileceğiniz, potansiyel müşteri kitlesi barındıran ve aranma hacmine sahip kelimeler yine bu aşamamızda tespit edilmektedir. Tespit edilen anahtar kelimeleri listeye dahil ederek, gerekli ölçümleri gerçekleştirilir. Yapılan analizler sonucunda belirlenen anahtar kelimelerin markanıza ne kadar trafik getireceği ve ortalama olarak ne kadar sürede bu anahtar kelimelerden trafik alabileceğiniz konusunda detaylandırmaları yapmaktayız. Markanızın arama motorlarında daha iyi performans sergilemesi için gömleğimizin ilk düğmesini doğru ilikleyerek işlemlerimize başlamaktayız.
  textContent
 • Rakip Analizleri

  Rakip analizimiz, markanız için yaptığımız ikinci analiz çalışmamızdır. Rakip analizi sayesinde belirlenen anahtar kelimelerde bulunan rakiplerinizi tespit etmekteyiz. Rakipleriniz hangi anahtar kelimelerden trafik alıyor, nasıl bir stratejiye sahip, sıralamalarını ve backlink profilini incelemekteyiz. Rakipleriniz, SEO anlamında sizlerden önde olmasından dolayı yaptıkları bütün çalışmalar kontrol edilmektedir. Arama sonuçlarında rekabet halinde olacağınız rakiplerinizden daha iyi işler ortaya koymak için öncelik ne yaptığını öğrenmemiz gerekir. Bu nedenle rakip ve rekabet analiz aşamamızı gerçekleştirmekteyiz.
  kurumsal-seo-rakip-analizleri
 • Site İçi Analiz

  Kurumsal SEO çalışması yapılacak sitenizin genel durumu analiz edilir. Site analizi genellikle sitenizin mevcut durumunu kontrol etmek adına yapılan bir analiz sürecidir. Bizimle çalışmaya karar vermeden önce yaptığınız bütün çalışmalar site analiz sürecimizde ortaya çıkmaktadır. Meta başlık ve açıklama, H etiketleri, mobil uyumluluk, içerik, backlink site hızı ve bunun gibi birçok kriterimize bağlı olarak bir analiz gerçekleştiririz. Sürecimizi tamamlandıktan sonra gerekli düzenlemeler yapmadan önce yapılacak çalışmaları zamana yaymaktayız. Bu sayede yapacağımız bütün çalışmaları programlı bir şekilde yaparak, sitenizi istenilen hedef doğru ilerletmekteyiz.
  kurumsal-seo-site-analizi
 • Site İçi Operasyonu

  Kurumsal markanızın analiz süreçleri bittikten sonra çıkan bütün hataları ve yapılan yanlışları düzenleme işlemini bu aşamamızda başlamaktayız. Site içi optimizasyon, sitenizde yapacağımız bütün çalışmaları kapsamaktadır. SEO çalışmalarımızın temelini sitenizde yaptığımız çalışmalar oluşturmaktadır. Arama motorlarından sitenize gelen kullanıcıların sitenizde istediğini bulabilmesi genel olarak kullanıcı deneyimine ve içerik kalitesine girmektedir. Sitenizin içerik kalitesi ve kullanıcı deneyimini olduğundan daha iyi hale getirmek için gerekli düzenlemeleri sizin bilginiz dahilinde yaparız. Tüm bu çalışmalar Google ve diğer arama motorlarında sitenizin yükselmesine neden olmaktadır. Ancak site içi SEO çalışmaları sadece kullanıcı deneyimi ve içerik kalitesiyle ölçülemez. SEO 200 üzeri kriteri ile kapsamlı bir çalışmadır. Bu nedenle sizler için yapacağımız çalışmaları bir süreç olarak ele almamız doğru olacaktır. Site içi optimizasyon sürecimiz, SEO çalışmasının temelini oluşturduğundan dolayı doğru bir şekilde yapmaya dikkat etmekteyiz. Markanızın temelini Google algoritmalarına göre atarak, ileride yaşanacak her türlü sorunun önüne geçmekteyiz.
  kurumsal-seo-site-ici-operasyonu
 • Site Dışı Optimizasyon

  Site dışı optimizasyon sürecimizde markanızın arama motorlarında hedeflediği başarıyı yakalayabilmesi için dışarıdan sitenizi destekleyecek gerekli bağlantı çalışmaları yapılmaktadır. Site dışı SEO’nun amacı markanızı Google ve diğer arama motorlarında otoriter bir hale getirmektir. Site dışı çalışmalarımız, rakip analizi sürecinde karşımıza çıkan bilgiler dahilinde yapılmaktadır. Rakiplerinizin site dışı çalışmaları incelenerek, onlardan daha iyi çalışmalar ortaya koyulmaktadır. Rakiplerinizin backlink aldığı yerlerden backlink almak ve almadığı otoriter ve kaliteli sitelerden backlink alarak, çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
  kurumsal-seo-site-disi-optimizasyon

Hala ne duruyorsunuz? Bizimle iletişim’e geçin!

Size özel hazırlayacağımız SEO çözümleri ile sektörünüzde rakiplerinizi geride bırakın, işletmenizi başka bir seviyeye taşıyın.

Bizi yakından tanıyın
whySeo

SEO teklifi alın!

Size özel seo çalışması hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!

 • kurumsal seo fiyatları

  İstanbul Kurumsal SEO Danışmanlığı

  İnternet çağında dijital dünyada var olabilmek ve rekabet gücünü artırmak isteyen işletmeler için en önemli konulardan biri varlıklarını doğru bir şekilde sunabilmeleridir. Kurumsal SEO bu kapsamda modern iş dünyasının en kritik stratejilerinden biri olma özelliğine sahiptir. Bunun nedeni, kurumsal SEO sayesinde işletmelerin çevrimiçi varlığının güçlendirilebilmesi, hedef kitlelerine ulaşmalarının sağlanabilmesi ve arama motoru sonuçlarındaki görünürlüklerinin artırılabilmesidir.

  Geldiğimiz noktada arama motoru optimizasyonu yalnızca ilgili anahtar kelimeleri kullanmanın çok ötesine geçmiş, aynı zamanda teknik uyumluluk, içerik kalitesi ve kullanıcı deneyimi gibi farklı unsurların kusursuz bir şekilde bir araya getirilmesi gerekliliğini doğurmuştur. Tüm bu unsurlar göz önünde bulundurularak web sitesi özelinde planlanan ve başarılı bir şekilde uygulanan kurumsal SEO stratejileri sayesinde kurumsal SEO çalışmalarından optimum fayda sağlanabilmektedir.

 • Kurumsal SEO Hizmeti Neleri İçerir?

  Kurumsal SEO son derece kapsamlı ve farklı adımlardan oluşan bir süreçtir. Kurumsal SEO kapsamında verilen hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  - Kurumsal SEO hizmetine konu olan web sitesinin SEO’ya uygunluğunun analiz edilmesi ve tespit edilen hataların giderilmesi
  - Web sitesi tasarımının kullanıcı dostu bir yapıya ve kurumsal niteliklere uygun olacak şekilde düzenlenmesi
  - Web sitesinde özgün ve kaliteli içerikler paylaşarak kurumsal yapının güçlendirilmesi
  - Kaliteli backlinkler alınarak web sitesi dış bağlantılarının güçlendirilmesi
  - Sektörel rekabette avantajlı konuma geçmeyi sağlayacak bir kurumsal reklam stratejisi planlanması
  - SEO çalışmalarını destekleyecek sosyal medya yönetim desteği sunulması
  - Web sitesi hızının test edilmesi ve tüm medya öğelerinin SEO uyumlu olarak optimize edilmesi
  - Web sitesine yönelik yapılan site içi ve site dışı optimizasyon çalışmalarının analiz edilmesi
  - Kullanıcılarla etkileşime girilerek marka imajının güçlendirilmesi
  Web sitesine uygulanan tüm çalışmalara yönelik raporlar hazırlanması ve paylaşılması.

  Kurumsal SEO Çalışmasının Farkı Nedir?

  Kurumsal SEO çalışmalarının geleneksel SEO çalışmalarından farkı, işletmenin dijital varlığını güçlendirmeye yönelik kapsamlı bir yaklaşım benimsemesidir. Kurumsal SEO uzun vadeli ve sürdürülebilir bir büyüme stratejisine odaklanır. Anahtar kelime performansına ek olarak marka bilinirliğine, sektör otoritesine ve çevrimiçi itibara odaklanır.

  Kurumsal SEO kapsamında geleneksel SEO’dan daha derin bir analiz yapılır. Rekabet ortamı, sektör trendleri, hedef kitle davranışları ve pazarlama hedefleri değerlendirilerek daha kapsamlı bir strateji belirlenir.

  Kurumsal SEO çalışmalarında içeriklerin kalitesi ve çeşitliliği çok önemlidir. Özgün, kullanıcı odaklı, bilgilendirici ve ilgi çekici içerikler paylaşmak kullanıcı deneyimini artırdığı gibi arama motoru nezdinde de değerli olarak kabul edilir.

  Kurumsal SEO aynı zamanda web sitesinin teknik altyapısını optimize etmeyi hedefler. Sürekli olarak web sitesinin performansını izleyip verileri analiz eder ve bu verilere dayanarak SEIO stratejilerini optimize etmeyi gerektirir.

İstanbul Kurumsal SEO Hizmeti

Günümüzde pek çok marka hizmet veya ürünlerini internet üzerinden satmak için kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti almaktadır. İnternet üzerinden ürün veya hizmetinizi satmak istiyorsanız, SEO kaçınılmaz bir araçtır. Bizim tarafımızdan aldığınız doğru SEO çalışması ile internet üzerinde pazarladığınız ürünleri potansiyel müşterilerinize olduğundan daha hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunların dışında kar amacı gütmeyen bir internet sitesine sahip olsanız bile kurumsal SEO hizmetimizden yararlanarak, organik trafiğinizi yükseltebilir ve hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Tarafımızdan alacağınız İstanbul kurumsal SEO hizmeti ile arama motorlarında üst sırada yer almaya hazır olun!

 • homeWhy
 • homeWhy

SEO teklifi alın!

Size özel seo çalışması hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!

 • kurumsal seo danışmanlığı

  Kurumsal SEO Uzmanı Ne İş Yapar?

  Kurumsal SEO uzmanları öncelikle web sitesinin mevcut dijital durumunu analiz eder ve elde ettikleri verileri değerlendirirler. Web sitesinin performansı, anahtar kelime stratejileri, içerik kalitesi, teknik yapı ve sektörel rekabetteki konum göz önünde bulundurularak işletme hedeflerine uygun bir kurumsal SEO stratejisi belirlerler.

  Her işletme birbirinden farklı olup farklı pazarlara ve hedef kitlelere hitap etmektedirler. Kurumsal SEO uzmanları her işletme özelinde stratejiler belirler. Bunun sonucunda anahtar kelime araştırması, teknik iyileştirmeler, içerik planlaması ve yerel SEO stratejileri gibi alanlarda özelleştirilmiş çözümler oluşturular.

  Kurumsal SEO danışmanlığı süreci aynı zamanda web sitesi özelinde belirlenen stratejilerin uygulanması sürecini kapsar. Teknik ekiple iş birliği içerisinde olarak web sitesi optimizasyonu, içerik oluşturma süreçlerinin yönetimi ve bağlantı oluşturma adımları gerçekleştirilir.

  Kurumsal SEO uzmanı uygulanan stratejilerin etkisini düzenli olarak izleyip değerlendirir. Anahtar kelime performansı, trafik analizi, kullanıcı davranışları ve dönüşüm oranları gibi farklı metrikler üzerinden web sitesinin performansını değerlendirir. Eldeki verilere göre uygulanan stratejileri optimize eder.

  Kurumsal SEO uzmanları işletme çalışanlarının SEO konusundaki farkındalığını artırmak için gerekli eğitim ve danışmanlık desteğini de sunar. Kurumsal SEO danışmanlığı sayesinde işletmelerin dijital pazarda daha etkili ve başarılı olması sağlanabilir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakkımızda ne dediler?

Simur Digital müşterilerinin mutluluk hikayelerine yakından göz atın!

SEO HİZMETLERİ İÇİN

Kurumsal SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Simur Digital en çok sorulan soruları sizler için cevapladı!

 • Kurumsal SEO Çalışmalarının Faydaları Nelerdir?
  Kurumsal SEO çalışmaları, arama sonuçlarında yer almayan veya sıralama anlamında rakiplerinden düşük sırada olan sitenizin, optimize edilerek daha iyi sonuçlar alması sağlar.
 • Kurumsal SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?
  SEO hizmetinin sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. SEO fiyatları, markaların isteklerine ve anahtar kelimelerin zorluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Markanın istekleri ne kadar olursa, hizmet fiyatları da buna bağlı olarak belirlenir.
 • Kurumsal SEO Nedir?
  Kurumsal SEO, kurumsal markaların arama sonuçlarında görünürlüğünü ve marka bilinirliğini arttırmayı hedefleyen çalışmalardır.
 • SEO Hizmetinde Hangi Araçları Kullanıyorsunuz?
  Web sitesinin ihtiyaçlarına bağlı olarak, farklı SEO araçları kullanılmaktadır. Ancak sitenizin analizi yapılırken, tek araca bağlı kalmadan bütün SEO araçlarını kullanarak daha iyi analizler gerçekleştirmekteyiz.
 • Kurumsal SEO Hizmeti Neleri İçerir?
  Kurumsal SEO son derece kapsamlı ve farklı adımlardan oluşan bir süreçtir. Kurumsal SEO kapsamında verilen hizmetler şu şekilde sıralanabilir: - Kurumsal SEO hizmetine konu olan web sitesinin SEO’ya uygunluğunun analiz edilmesi ve tespit edilen hataların giderilmesi - Web sitesi tasarımının kullanıcı dostu bir yapıya ve kurumsal niteliklere uygun olacak şekilde düzenlenmesi - Web sitesinde özgün ve kaliteli içerikler paylaşarak kurumsal yapının güçlendirilmesi - Kaliteli backlinkler alınarak web sitesi dış bağlantılarının güçlendirilmesi - Sektörel rekabette avantajlı konuma geçmeyi sağlayacak bir kurumsal reklam stratejisi planlanması - SEO çalışmalarını destekleyecek sosyal medya yönetim desteği sunulması - Web sitesi hızının test edilmesi ve tüm medya öğelerinin SEO uyumlu olarak optimize edilmesi - Web sitesine yönelik yapılan site içi ve site dışı optimizasyon çalışmalarının analiz edilmesi - Kullanıcılarla etkileşime girilerek marka imajının güçlendirilmesi - Web sitesine uygulanan tüm çalışmalara yönelik raporlar hazırlanması ve paylaşılması.
 • Kurumsal SEO Danışmanlığında Başarı Garantisi Var Mıdır?
  SEO çalışmaları, sitenizi arama motorlarının isteklerine göre optimize ederek, arama sonuçlarında bulunan sıralamalarınıza ve tıklama oranınıza etki etmektedir. Yapılan bu çalışmalar her ne kadar doğru olsa da burada belirleyici unsur arama motoru botlarının sitenize yaklaşımıdır. Bu nedenle sıralama garantisinden çok organik tarafta sitenizin daha fazla trafik alması hedeflenir.
 • SEO Danışmanlığı Dönüşüm Oranlarında Artış Sağlar Mı?
  SEO hizmeti, genel olarak, markaların arama sonuçlarında görünürlüğünü arttırarak, dönüşüm oranlarına artış sağlamayı hedefler. Özellikle markanın isteklerine göre dönüşüm oranları değişkenlik gösterebilmektedir.
 • SEO Hizmetinde Düzenli Raporlama Yapıyor Musunuz?
  SEO hizmeti süresince gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmaları, aylık periyotlar ile müşterilerimize iletmekteyiz. Yapılan çalışmaların kontrolü Simur Digital için oldukça önemlidir.
 • Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir?
  İşletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmeyi ve dijital dünyada daha görünür olmayı hedeflemesi, kurumsal SEO danışmanlığının her geçen gün daha önemli bir hale gelmesini sağlamaktadır. Kurumsal SEO danışmanlığı temelde, işletmelere dijital pazarda rekabet avantajı kazanma ve arama motoru sıralamalarında daha üst sıralarda yer alma konusunda sunulan stratejik bir rehberlik hizmetidir.
 • Kurumsal SEO Fiyatları
  Kurumsal SEO fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak geniş bir aralıkta yer alır. Projenin kapsamı ve büyüklüğü ile sunulan hizmetler kurumsal SEO fiyatları üzerinde belirleyici unsurlar arasında yer alır. Ayrıca pazar koşullarına ve rekabet düzeyine göre de kurumsal SEO fiyatlarının farklılık göstermesi mümkündür. Kurumsal SEO fiyatları temelde her işletme özelinde değişen ihtiyaçlara, projenin karmaşıklığına ve sağlanacak olan hizmetlere göre belirlenir. Bu aşamada önemli olan yalnızca fiyatı göz önünde bulundurarak seçim yapmamak, alanında uzman ve deneyimli markaları tercih etmektir.