Seo Fiyatları

SEO Fiyatları Nedir?

SEO fiyatları, işletmenizin internet sitesi için verilen hizmete karşılık verdiğiniz ücrete denmektedir. SEO çalışması yapmaya karar veren markalar, belli bir ücret karşılığında SEO danışmanlığı almaktadırlar. SEO çalışmaları, markanızın internet ortamında tanınması, ürün veya hizmetlerinin satışını arttırması için yapılan çalışmalardır. Marka bilinirliğinden, anahtar kelime sıralamalarına birçok etkeni, SEO danışmanlığı veren kurumlar vermektedir. İnternet sitenizin arama motorlarında sıralama olarak yükselmesi bir SEO danışmanlığı sayesinde olmaktadır.

seo fiyatları nedir

SEO Nedir?

SEO, markanızın arama motorlarında üst sıralara taşınması sayesinde organik trafiğini, ürün ve hizmet satışlarını arttırılmasına denilir. SEO, internet sitenizi Google ve diğer arama motoru kriterlerine göre optimize ederek, arama sonuç sayfasında daha iyi performans sergilemesi sağlanır. SEO, genel olarak arama motorlarında internet siteniz hakkında yapılan çalışmalara denilebilir. Arama motorları üzerinden bilgi, ürün veya hizmet almak isteyen kişiler, SEO sayesinde sitenize girebilmektedir. Arama motorları tarafından gelen potansiyel müşterileri sitenize çekmek tamamen SEO ile alakalıdır. SEO anahtar kelimelerinizi arama motorlarında en üst sıralarda yer almasını sağlayarak, ilgili anahtar kelimeden yüksek verim almaya çalışır. Arama motorlarında istediğiniz sıralamayı ve organik trafiği almak için Simur Digital İle tanışın. Uluslararası SEO ajansı olan, Simur Digital ile Google ve diğer arama motorlarında istediğiniz sıralamayı almanız mümkün. Eğer sizde SEO konusunda bilirkişilerden yardım almak istiyorsanız, Simur Digital ile iletişime geçebilirsiniz.

 • seo fiyatları seo nedir
 • homeWhy

SEO teklifi alın!

Size özel seo çalışması hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!

 • SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  SEO, dijital pazarlama kanalları arasında en kalıcı ve düşük maliyetli çalışma türünden birisidir. Kalıcı olması, SEO çalışmalarının önemini bireysel ve kurumsal markalara göstermektedir. Reklam bütçesi ayıramadığınız zamanlarda bile arama motorlarında yer alacağınızdan dolayı, organik trafiğiniz devam edecektir.

  SEO, devamlı olarak internet siteleri güncellemesi ve rakiplerinin analizi yapılması gerektiği için dijital pazarlama kanalları arasında en zor olanıdır. SEO çalışmalarında vereceğiniz ücret, sitenizin ve hedeflediğiniz konumla alakalıdır. SEO konusunda her siteye aynı fiyatı vermek doğru olmayacaktır. SEO her sektöre ve markaya özel olarak yapılan bir çalışmadır. Bu nedenle farklı site aynı fiyat politikasını izlemek yerine markaların hedefleri doğrultusunda bir fiyat çalışması yapmayı izlemeyi tercih etmekteyiz.

  SEO konusunda ayıracağınız bütçe başta da söylenildiği gibi sitenizin hedefleri ile alakalıdır. Ancak SEO fiyatlarını belirleyen ana birkaç unsur vardır, bunlar;

  Rakip

  İnternet ortamında rakiplerinizi analiz etmek, SEO tarafında çok önemlidir. Rakiplerinizin yaptığı çalışmaları anlamak, SEO analiz sürecinde yaşanmaktadır. Rakiplerinizin site içi ve site dışı çalışmalarını öğrenerek, rakiplerinizden daha iyi işler ortaya koymak bir kuraldır. Rakipleriniz siz bilmeden SEO fiyatlarınıza etki edebilmektedir. Özellikle büyük markalar ile yarış halinde olmanız, SEO fiyatlarını ciddi oranda arttırabilmektedir.

  Anahtar Kelimeler

  Markanızın istekleri doğrultusunda oluşturulan anahtar kelimelerin zorluk seviyesi SEO fiyatlarını etkileyen diğer etkenlerdendir. Anahtar kelimelerin yüksek aranma hacmine sahip olması ve birçok marka tarafından kullanılması SEO fiyatlarına etki etmektedir. Markanızın ilgili anahtar kelimelerde üst sıralara çıkması ayırdığınız bütçeyle alakalı olacaktır.

  seo ne demek

Gurur tablomuz!

Şimdiye kadar ilk sayfa başarısı elde ettiğimiz, arama hacmi en yüksek kelimeleri görmek ister misiniz?

Arama Terimleri Ortalama Aylık Arama Sayısı
Çiçek
165.000
Kahve
74.000
Çikolata
74.000
Diş Beyazlatma
60.500
Hediye
60.500
Hediye Kutusu
60.500
Makaron
60.500
Hosting
27.100
Liposuction
18.100
Botoks
9.990
Aylık Arama Hacmi
 • Soldaki 10 Kelimede 610.100
 • İlk Sayfaya Çıkardığımız Anahtar Kelimelerde 3.789.000
Simur Dijital

SEO’da Neler Yapıyoruz?!

Markanız özelinde bizzat firmamız tarafından alacağınız SEO hizmeti, tamamıyla markanızın bütçesine ve hedeflerine uygun olacağından emin olabilirsiniz. Markanızın arama motorlarında sergilediği performansı yükseltmek firmamızın öncelikli görevlerinden birisidir. Siteniz üzerinden sattığınız ürün ve hizmetlerinizin arama sonuç sayfalarında daha iyi sıralamalar elde etmesi bizimle çalışmanız sonucunda oluşacak bir durumdur. Markanızın ürün veya hizmet satışlarını arttırmak doğru SEO çalışması ve doğru SEO firmasını seçmekten geçmektedir. Ülkemizde ve dünya genelinde başarıya ulaştırdığımız birçok marka arasında yer almak istiyorsanız, bizimle çalışmayı düşünebilirsiniz..

 • Teknik Analizleri
 • Anahtar Kelime Analizleri
 • İçerik Optimizasyonu
 • Rakip Analizleri
 • Backlink Çalışması
 • Teknik Analizleri

  Projeniz adına SEO çalışmalarına başlarken, ilk olarak yaptığımız iş, sitenizin arama motorlarında nasıl bir performans sergilediğidir. Arama motoru botları tarafından nasıl tarandığı ve bir problemi olup olmadığı SEO tarafından çok önemlidir. Doğru bir şekilde taranamayan siteler, arama motorlarında ne yaparlarsa yapsınlar istedikleri performansı alamazlar. Teknik SEO analizimiz, markanız adına önceden yapılan bütün çalışmaları gözler önüne sermek için yaptığımız bir analiz sürecidir. Bu sürecimizde markanızın SEO performansı, rakiplerinizin neler yaptığını gözlemleyerek, bir yol haritası çıkarmaktayız. Ancak teknik olarak gerçekleştirdiğimiz analizlerimiz tamamıyla markanızın arama motorlarında daha iyi işler çıkarması için yaptığımız işlemdir.
  textContent
 • Anahtar Kelime Analizleri

  Teknik tarafta gerçekleştirdiğimiz analizlerimizi tamamladıktan sonra anlaşma yaparken üzerinde çalıştığımız anahtar kelimelerinizi detaylandırmaktayız. Hedefleriniz doğrultusunda, hizmet içeriklerinizi oluşturabilecek, anahtar kelimeleri ayırarak daha fazla önem vermekteyiz. Diğer anahtar kelimelerinizi blog, uzun kuyruklu anahtar kelime diye ayırarak, aranma hacimlerini kontrol etmekteyiz. Bunların dışında sitenizde önceden bulunan anahtar kelimeleriniz için gerekli analizlerimizi yaparak, sitenize zarar veren ve aranma hacmi olmayan anahtar kelimelerinizi tespit etmekteyiz. Tespit edilen anahtar kelimelerinizi, anahtar kelime analiz sürecimize dahil ederek gerekli düzenlemeleri yapmaktayız.
  textContent
 • İçerik Optimizasyonu

  SEO çalışmalarımıza başlamadan önce sitenizde bulunan eskiye dönük bütün içeriklerinizi analiz etmekteyiz. Çalışmaya başlamadan önce sitenizde bulunan bütün yazılarınızın kullanıcıya sağladığı faydaya, aranma hacmine ve SEO uyumluluğuna bakılır. Arama motorlarında potansiyel müşterilerinize veya kitlenize fayda sağlamayan içeriklerinizi düzenleyerek SEO uyumlu hale getirmekteyiz. Düzenleme işlemlerine devam ederken, belirlediğimiz anahtar kelime listesinde öncelik vereceğimiz kelimelerin SEO uyumlu halde yazılması için çaba göstermekteyiz. Kaliteli içerik, arama motorlarında her zaman dikkat çekmiştir. Bu nedenle sitenizde yayınlanacak içeriklerin kaliteli ve özgün olmasına dikkat etmekteyiz.
  textContent
 • Rakip Analizleri

  Rakip analizleri SEO çalışmalarımızda her zaman gerçekleştirdiğimiz rutinlerden birisidir. Rakip analizimiz, rakiplerinizin stratejilerini ve SEO tarafında neler yaptığını öğrenmek için oldukça önem arz etmektedir. Rakiplerinizin trafik aldığı kelimeleri anahtar kelime listemize ekleyerek, sitenizde bulunmasını sağlamaktayız. Rakiplerinizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasının en büyük etkenlerinden birisi de backlink çalışmalarıdır. Rakip analizimiz boyunca rakiplerinizin ne tür backlink kullandığını tespit etmekteyiz. Tespit ettiğimiz, markanıza uygun bağlantıları sitenize alarak, sıralamalarda sizler üst sırala taşımayı hedeflemekteyiz.
  textContent
 • Backlink Çalışması

  Backlink çalışması, site içerisinde gerçekleştireceğimiz bütün teknik SEO çalışmalarından sonra geçtiğimiz bir safhadır. Rakip analiz sürecimizde rakipleriniz aldığı backlinkleri analiz ederek, markanıza uygunluğu test edilir. Arama motorlarında markanıza uygun olmayan, linkler kullanılmayarak daha iyi işler ortaya koyulur. Rakiplerinizin aldığı ve bizim seçtiğimiz backlinkler bir listeye dahil edilerek, ne sıklıkla alınacağına karar verilir..
  textContent
Hala ne duruyorsunuz? Bizimle iletişim’e geçin!
Bizi yakından tanıyın
whySeo

SEO teklifi alın!

Size özel seo çalışması hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!